Чи віддадуть міський парк відпочинку в Сумах у приватні руки?

Ідею муніципально-приватного партнерства озвучив колишній член виконкому Сумської міськради Володимир Штейнінгер. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук після зустрічі з заступником міського голови Олександром Журбою. Разом з чиновником голова міської організації партії УКРОП оглянути територію «студентського» пляжу, де напередодні комунальники зрізали аварійні дерева. Містяни занепокоєні благоустроєм цієї території.

«Я звернувся до профільного заступника мера Олександра Журби, і він пояснив, що розглядається декілька варіантів благоустрою території пляжу, а також самого затону (є потреба з’єднати його з основним руслом Псла, щоб поруч з місцем відпочинку сумчан не виникло болото.

Зі свого боку, я звернув увагу на незадовільний стан освітлення в парку; подекуди воно взагалі відсутнє, а розбиті ліхтарі роками «тішать» око містян…

Якщо мерія не в змозі самостійно утримувати парк в належному стані, можливо слід запровадити варіант муніципально-приватного партнерства? Запропонувати залучення приватних підприємців, які б арендували повністю або частково територію міського парку за умови вкладення серйозних коштів на благоустрій», — зазначив укропівець.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top