Чи скасують в Охтирці підвищення вартості проїзду в маршрутках?

В Охтирській міськраді зареєстровано проект рішення щодо скасування попереднього рішення виконкому від 28 листопада 2018 року про підвищення вартості проїзду в маршрутних таксі з 4 до 6 гривень.

Депутат від УКРОПу Олександр Васильченко говорить, що наступної сесії депутати мають засвідчити — на чиєму вони боці: транспортного лобі чи пасажирів?

«Те, що ціни постійно зростають, не секрет ні для кого. Але тарифна політика у такій сфері як перевезення пасажирів не складається тільки з ціни на пальне. Вартість проїзду складається з багатьох чинників, і якщо не враховувати їх усі — запропонований тариф буде економічно необґрунтований. Ми вважаємо, що підприємці не обґрунтували необхідність підвищення вартості квитка», — говорить голова фракції “Українського об’єднання патріотів» у Охтирській міськраді.

Укропівець додає: «Що особливо обурює, це те, що за свідченням охтирчан водії маршрутних таксі не лише не дотримуються розкладу руху та їздять переповненими, а при цьому ще й відмовляють у безкоштовному проїзді пільговикам».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top