Чи реально на Сумщині збудувати аналог “Буковелі”, задумались у Шпилівці

Ідею облаштувати поблизу Шпилівки у Сумському районі зону відпочинку за прикладом гірсько-лижного курорту Буковель у Прикарпатті обговорили в колі сільського голови Шпилівки Віталія Семененка [ на фото — другий зліва ] та його однопартійців-укропівців.

Про це повідомив очільник Сумської районної організації “Українського об’єднання патріотів” Олександр Гриценюк:

“Разом з головою обласної організації УКРОПу Владиславом Луговим ми зустрілися з партіотами-однодумцями, вручили партійний квиток голові Шпилівської сільської ради. Приємно відзначати, що наш новий однопартієць Віталій Семененко буквально фонтанує ідеями щодо розвитку громади”.

Одна з них — зважаючи на особливості ландшафту, зробити зону відпочинку, рівняючись на приклад розбудови гірсько-лижного курорту “Буковель”.

“Тим більше, що перейняти досвід можна напряму від Олександра Шевченка, колись фундатора цієї перлини України, а нині — висуванця УКРОПу на президентських виборах”, — додає Владислав Луговий.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top