Чи дотримуються умов охтирські перевізники, що хочуть підняти вартість проїзду до 6 грн?

Перевірити, чи дотримуються приватні перевізники в Охтирці умов договорів з місцевою владою, вимагає депутат міськради від УКРОПу Олександр Васильченко. Зокрема, його цікавить — чи беруть маршрутки “на борт” інвалідів та пільговиків, за безкоштовне перевезення котрих підприємці отримують компенсацію з міського бюджету.

Укропівець в депутатському запиті на ім’я охтирського міського голови Юрія Алєксєєва також просить надати інформацію щодо розкладів та схеми руху автобусів і маршрутних таксі загального користування. За словами Олександра Васильченка, це допоможе оцінити — чи відповідають економічним реаліям та пасажиропотоку вимоги перевізників щодо підвищення вартості проїзду з чотирьох до шести гривень.

“Власники маршрутних таксі кажуть, що прийшов час нового, збільшеного тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі. А ми в партії УКРОП від імені громади кажемо, що спершу слід переконатись — чи обслуговують перевізники найбільш уразливі категорії охтирчан, пільговиків-інвалідів”, — коментує Олександр Васильченко.

Нагадаємо, наприкінці жовтня перевізники в Охтирці підтвердили свій намір підвищити тариф до шести гривень. Це вони озвучили на відкритому засіданні у форматі «круглого столу», що відбулося з метою обговорення проектів рішень виконавчого комітету Охтирської міської ради. Водночас чимало мешканців міста нарікають на те, що водії маршрутних таксі не дотримуються розкладу руху, часом їздять переповненими і при цьому відмовляють у безкоштовному проїзді пільговикам.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top