Чи бути Європі в Глухові: українське місто в руках колишнього француза

Міський голова Глухова Мішель Терещенко заявляє про свою відставку, а потім власну позицію заперечує своїми ж діями – скликає сесію, а депутатів не пускає.

27 вересня у Глухові відбулася сесія міської ради. «Для мене це остання крапля: сьогодні на надзвичайно важливу для міста сесію зявилося лише 2 (ДВА) депутати!!! За ТРИ роки боротьби такого ще не було!,» — коротко про сесію зі слів самого Терещенка на особистій сторінці у Facebook. В зв’язку з цим Глухівський мер заявив про своє бажання скласти повноваження.

Байдужість депутатів до їх виборців та міста? Ні! Недовіра та неповага, напрацьована роками, до пана Терещенка. Про це свідчить наступна сесія.

28 вересня Мішель Терещенко скликав позачергову сесію, на якій виніс пропозицію зняття з себе повноважень міського голови.

За інформацією голови депутатської фракції УКРОПу у Глухівській міській раді Андрія Карлова, жоден з депутатів запрошення на сесію не отримав: «Депутатів Мішель Терещенко вирішив не запрошувати. А навіщо? Вигідна позиція для колишнього француза, який тільки 3 роки тому прийняв громадянство України і уже очолює історичне місто»

Всього на сесію прийшло 9 депутатів, 10-ий – міський голова. Для кворуму необхідно 18. П’яти депутатів не пустили і взагалі відмовилися їх реєструвати, вкотре проігнорувавши їх депутатські повноваження – хоча жодного рішення, за інформацією голови територіальної виборчої комісії Наталії Зайцевої, стосовно позбавлення їх депутатських мандатів немає.

Тож, фактично, Мішель Терещенко залишається міським головою Глухова, доки депутати не проголосують за його заяву.

Чого чекати глухівчанам? Чи зможе пан мер зробити Глухів європейським містом, як гарно він про це розказував, виникають сумніви. За словами головного укропівця Глухова Андрія Карлова, існує імовірність крутого повороту в кар’єрі “мерМішеля”.

«Ми знаємо, що мер Терещенко — людина імпульсивна. Може, йому заманеться балотуватись на посаду Президента чи пошукати депутатського мандату в парламенті? Залишити напризволяще наше місто для такої людини — легко. Та ми не залишимо глухівчан наодинці. Політичні пройдисвіти приходять та уходять, а укропівці будуть з Глуховом завжди!», — запевняє Андрій Карлов.

.

 

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top