Буринський район «ріжуть по живому»?

Буринське районне громадське об’єднання «Майдан» б’є на сполох і називає знущанням влади перспективний план створення об’єднаних територіальних громад.

Презентацію перспективного плану створення спроможних ОТГ від Сумського центру регіонального розвитку місцевого самоврядування майданівці вважають знущанням та насмішкою над людьми.

Отже, за перспективним планом, від Буринського району відрізають чималий «шмат». Сніжківська,Біжівська , Черепівська та Суховерхівська сільські ради мають відійти до Тернівської ОТГ Недригайлівського району, Дяківська та Пісківська – до Ворожбянської ОТГ Білопільського району, Чернечослобідська та Вознесенська — до Дубов’язівської ОТГ Конотопського району, Буриківська та Хустянська сільські ради — до Смілівської ОТГ Роменського району.

«Виникає питання — невже керівники Буринського району наскільки нікчемні? Замість того, щоб працювати над збереженням цілісності району та створенням робочих місць, вони за кошти районного бюджету та за рахунок бюджетів сільських рад Буринського району дбають про благоустрій та спроможність громад інших районів.

Чому буринчани повинні вкладати свої кошти в громади, до яких вони не відносяться? Чому інші райони укрупнюються за рахунок сільських рад Буринського району?» — пише ГО «Майдан» на своїй фейсбук-сторінці.

На переконання майданівців, внаслідок подібних дій влади і бере початок таке явище, як сепаратизм. Через заплановане «об’єднання», за їх словами, в Буринському районі буде скорочено сотні робочих місць, кількість ліжкомісць в районній лікарні буде «оптимізовано до смішної кількості».

Все це торкнеться й малого бізнесу , підприємці муситимуть співпрацювати з органами місцевого самоврядування інших громад. Тож, ймовірно, на Буринському ринку пануватиме запустіння.

І.С. Політика

Фото: Буринь.Інфо

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top