Буринські активісти взялись за місцевого прокурора

Представники Буринського районного громадського об’єднання «Майдан»

Представники Буринського районного громадського об’єднання «Майдан» завітали до начальника Буринського відділу Конотопської місцевої прокуратури Артема ЧУЄВА.

Приводом для візиту майданівців стала інформація про подвійне життя начальника Шосткинської поліції більше тут.

«Ми вважаємо, з метою усунення таких негативних наслідків потрібен посилений громадський контроль за діяльністю правоохоронних органів, який би забезпечувався на законодавчому рівні. Тільки такий контроль зведе до мінімуму корупційну складову в їх роботі», — кажуть активісти.

Показати вміст свого сейфу представникам «Майдану» прокурор Буринського відділу відмовився. Натомість їх обурила Подяка на стіні кабінету, вручена Артему Чуєву (на той час він працював у Білопільському районі) колишнім прокурором області Русланом БІЛОКОНЕМ.

Нагадаємо, нині Білокінь перебуває у статусі обвинуваченого, його справа досі розглядається судом.

«Мало того, що він досі не відповів перед законом. Нас дивує, що пан Чуєв з гордістю демонструє всім Подяку, отриману від того, хто в інтересах злочинної влади переслідував мирних громадян. Хто проводив репресії по відношенню до людей, які підтримували Революцію Гідності. Ми обурені і не збираємося миритися із подібними фактами», — говорять представники «Майдану».

І.С. Політика

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top