Бойовий розрахунок з Охтирки визнаний кращим серед підрозділів Повітряних сил України

Вояки вибороли першість у конкурсі на кращий радіотехнічний підрозділ серед окремих радіолокаційних взводів Повітряних сил Збройних Сил України, повідомляє портал «Крила».

За перше місце боролись розрахунки від Харківської, Одеської, Львівської та Васильківської бригад. Та перемогли військовослужбовці окремого радіолокаційного взводу з Охтирки, які гідно представили Повітряне командування «Схід» в підсумковому етапі конкурсу, що відбувся в кінці року на базі навчально-тренувального центру Київської області.

«Надзвичайно приємно за побратимів-земляків, що вони показують кращі результати. Повітряний простір України — в надійних руках патріотів, які вміють дати відсіч ворогу. Я впевнений, що найбільші перемоги наших військових ще попереду», — коментує голова Охтирської районної організації «Українського об’єднання патріотів» Сергій Гавриленко, офіцер, який зараз сам проходить службу в Повітряних силах Збройних сил України.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top