Благоустрій по-Кролевецьки: асфальтування дорожніх артерій триває

Чергова вулиця у Кролевці невдовзі буде наново заасфальтована. Довгоочікувана подія чекає на одну з головних транспортних артерій районного центра — вулицю Воїнів Інтернаціоналістів.

Як повідомила депутат Кролевецької міськради від УКРОПу Людмила Шевченко, кошторис робіт склали депутатські гроші укропівців, загальнобюджетні асигнування і внесок місцевих підприємців.

«Наші депутати беруть приклад з мера Олександра Бобровицького. Свого часу він вкладав власні кошти у благоустрій міста. Так само наш однопартієць, депутат і підприємець Володимир Герман  не шкодує ні часу, ні сил, ні грошей на благо всієї громади. Асфальтування вулиці Інтернаціоналістів — значною мірою його мікропроект», — розповіла Людмила Шевченко.

Нагадаємо, раніше представники «Українського об’єднання патріотів» у Кролевецькій міськраді ініціювали масштабне асфальтування прибудинкових територій у мікрорайоні Шанхай. За планом міської влади, очолюваної мером-укропівцем, з часом такі роботи охоплять усе місто.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top