Білопільським резервістам виділяють допомогу з районного бюджету

Учасникам АТО, які після демобілізації вирішили стати до лав воїнів-резервістів, Білопільська районна рада виділяє грошову допомогу з місцевого бюджету.

Як повідомив депутат райради від партії УКРОП Олександр Хацько, щороку кількадесят жителів району упродовж місяця проходять перепідготовку у Збройних силах України.

«Окрім того, що всім необхідним їх забезпечує держава, ми вирішили виділяти по дві тисячі гривень грошової допомоги з бюджету», — говорить укропівець.

Олександр Хацько представляє Сумщину у Всеукраїнській раді ветеранів АТО, створеній минулого року при «Українському об’єднанні патріотів». Чоловік після служби в зоні АТО регулярно доправляє гуманітарну допомогу побратимам, які зі зброєю у руках боронять суверенітет України. Крім цього, Олександр Хацько є співзасновником спілки ветеранів АТО Білопільщини, яка за участі депутатів, чиновників та волонтерів опікується демобілізованими бійцями, а також допомагає родинам загиблих атовців.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top