Білопільський район: на світлому тижні в темряві?

Мешканці багатоповерхівок населеного пункту Куянівка, що на Білопільщині, обурені: попри те, що вони справно сплачують за послуги електропостачання, адміністрація філії «Білопільський РЕМ» збирається вчергове відключити деякі будинки від світла 12 квітня. Енергетики, що вивісили об’яву на одному з житлових будинків, посилаються на те, що станом на тепер «по електроустановці Вашого будинку не визначена установа, яка здійснюватиме подальше технічне обслуговування будинку». Натомість люди, що звернулися по допомогу до «Українського об’єднання патріотів», кажуть: вони не мають заборгованості за електрику, в них є чинні договори, і як споживачі послуги з електропостачання вважають анонсоване відключення будинку порушенням своїх законних прав. В юридичному департаменті УКРОПу Сумщини дотримуються такої самої думки.
«Це не вперше обленерго порушує права споживачів. Торік подібна історія була в Лебединському районі у Штепівці, де через незалежні від людей обставини їм відключали електропостачання. Тоді ми зверталися, у тому числі, і до поліції; не виключаємо, що і тепер апелюватимемо не тільки до норм законодавства, а й до правоохоронних органів», — говорить адвокат Віктор Зацепін.
У свою чергу, заступник голови обласної організації укропівців Олег Шестак нагадує: «Минулого літа ми ініціювали в обласній держадміністрації круглий стіл за участі перших осіб області, і тоді під телекамери в присутності губернатора очільник обленерго обіцяв, що нікому не відключатимуть світло під надуманими приводами. Нинішня ситуація схиляє до думки, що для монополістів облдержадміністрація нічого не важить. Виходить, гарантії президентської вертикалі нічого не варті, а в області править олігарх Фірташ?».
«Наша позиція чітка: будь-які роботи чи обставини, пов’язані з балансоутримувачами будинків — це клопіт місцевої влади та енергетиків, а не споживачів послуги з електропостачання. Якщо обленерго має претензії стосовно того, хто обслуговує будинки та внутрішньобудинкові мережі, то це не клопіт людей. Люди мають договірні відносини, вони рівноправні партнери з обленерго, і якщо їм незаконно відімкнуть світло, ми вважатимемо це злочином і діятимемо в юридичній площині. Ми захистимо законні інтереси людей і в Куянівці, і будь-де на Сумщині. Ми застерігаємо енергетиків: у разі незаконних, свавільних дій, від людського гніву важко буде сховатися», — додає голова фракції УКРОПу в Сумській обласній раді Владислав Луговий.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top