“Біг з перешкодами”: сумські тренери очікують, чи здасть норматив міська влада

Тренери і працівники дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста просять підвищити їм заробітну плату і покращити умови праці. Відповідна електронна петиція сумчан вже набрала необхідну кількість голосів, а сумські укропівці звернулись до мера обласного центра.

“Право спортивної спільноти на гідне життя і розвиток — це не просто вимога часу. Це нагальна потреба. Інакше ми ризикуємо втратити молодих педагогів-тренерів, яких залюбки заберуть на роботу закордонні спортклуби”, — говорить укропівець, тренер сумської міської ДЮСШ Віталій Кривопишин.

З ним погоджуються й колеги з інших шкіл. Партійці ж вимагають від сумського міського голови Олександра Лисенка винести питання збільшення фінансування ДЮСШ на розгляд чергової сесії Сумської міськради.

“Спортивна спільнота сподівається, що мер і депутати підуть назустріч спортивного майбутнього підростаючого покоління”, — каже голова Сумської міської організації “Українського об’єднання патріотів” Володимир Штейнінгер.

Детальніше — в сюжеті тележурналістів.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top