Безперебійна діагностика: кошти на ремонт томографа в діагностичному центрі у Шостці знайдено!

Виділити з обласного бюджету Сумщини майже мільйон гривень на ремонт та заміну запчастин комп’ютерного томографа в Обласному діагностичному центрі у місті Шостка запропонував голова фракції УКРОПу в облраді Владислав Луговий.

Відповідне звернення укропівець спрямував до обласної держадміністрації. Після опрацювання документу чиновники погодились з доцільністю такої витрати коштів цьогорічного кошторису області.

“Зважаючи на актуальність комп’ютерної томографії в сучасній діагностиці, ми разом з колегами з інших фракцій обласного парламенту завжди турбуємось про цей діагностичний центр, який обслуговує мешканців півночі Cумщини. Наявне в ньому обладнання активно використовується при обстеженнях. Тож ми повинні бути щодня впевненими, що томограф справний”, — прокоментував Владислав Луговий.

Кошти в сумі 940 тисяч гривень будуть виділені Сумською обласною радою шосткинському діагностичному центру під час жовтневої сесії ради, зважаючи на перевиконання обласного бюджету 2018 року.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top