Безкоштовним лічильникам газу в Сумах — бути!

«Нафтогаз” забезпечить українців безкоштовними засобами обліку спожитого блакитного палива. Таке рішення сьогодні, 30 січня, ухвалює Кабінет міністрів України.

Про це зі столиці повідомив голова Сумської обласної організації УКРОПу Владислав Луговий.

За словами укропівця, уряд пропише конкретні рекомендації “Нафтогазу”, а кошторис на встановлення лічильників буде вказаний у фінансовому плані цієї Національної акціонерної компанії.

“Ми декілька років поспіль домагалися прийняття урядом рішення, що для споживачів газу лічильники мають бути, по-перше, індивідуальними, а по-друге, безкоштовними. Нарешті ми близькі до перемоги. Встановлення безкоштовних лічильників розпочнеться якнайшвидше, цього року, а нардепи від УКРОПу нададуть допомогу в розробці механізму компенсації “Нафтогазу” за встановлення лічильників, щоб фінансовий тягар ні в якому разі не ліг на плечі пересічних громадян”, — коментує новину Владислав Луговий.

Заступник очільника обласного осередку “Українського об’єднання патріотів” Олег Шестак додає: “Зважаючи на конфронтацію газівників-монополістів як з сумчанами, так і з  “Нафтогазом”, ми проконтролюємо цей процес, щоб газівники не саботували на місцях. І коли індивідуальний газовий лічильник буде встановлено в останній квартирі, де його ще нема, ми зможемо сказати — це наша спільна перемога!”.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top