Без води: дітям потрібна допомога

Без води: дітям потрібна допомога

Поки комунальники займаються ремонтними роботами, сумчани всім миром збирають воду для потреб Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Через масштабну комунальну аварію у Сумах жителі Курського мікрорайону вже кілька діб поспіль потерпають без води. Особливо важко доводиться маленьким пацієнтам та їх мамам в обласній дитячій лікарні.

Без води: дітям потрібна допомога«Ми перебуваємо у відділенні патології новонароджених, тут лікуються недоношені дітки, — розповіла media.sumy.ua одна із мам, Ліна ЧАЛА. – Уявіть собі, яка величезна потреба у воді. Кожні три години для малюків треба готувати суміші, а ще ж випрати речі, помити діток, баночки для їжі. Хочеться просто пити, тим більше у спеку, а нас просто залишили напризволяще з такою великою проблемою!»


У відчаї мами, серед яких багато хто приїхав із віддалених районів області і навіть не має у Сумах родичів, звернулися до заступниці голови Сумської обласної ради Лілії РИЧКІНОЇ. Лілія у свою чергу швиденько кинула «клич» по соціальних мережах. І ось, на щастя, знайшлися люди, які не залишились байдужими до чужої біди.

Наразі воду у бутлях привезли місцеві партійці – від Радикальної партії Ляшка та «УКРОПу». Можливо, хтось скаже – піар. Проте змученим жінкам та їх хворим діткам не до цих тонкощів, їм просто потрібна вода. Відгукнувся на заклик і представник Спілки зеленого туризму Дмитро ЗІМІН. Обіцяють допомогу підприємства «ЕКО-продукт» та «Горобина».

Без води: дітям потрібна допомога

Поки що потреба у воді надзвичайно гостра і пацієнти лікарні очікують на милосердя сумчан. Аварію на колекторі, як повідомив директор «Міськводоканалу» Анатолій САГАЧ, планується ліквідувати до кінця дня. «Гарантувати нічого не можу. Єдине – люди поспали кілька годин і знову працюють. Будемо сподіватися», — сказав Анатолій. А питання все ще залишаються.

«Відвезли трохи води у лікарню. Висновок простий – влади у місті Суми немає. Влада має миттєво реагувати на екстрені ситуації! Як можна було залишити без води дитячу лікарню? Як можна не забезпечити підвезенням води цілий мікрорайон? Навіщо місту така влада?» — написав на своїй сторінці у facebook громадський активіст Олег ШЕСТАК.

Фото: Вячеслав ШАПОШНІК

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top