Без обмежень: у Сумах з’явився новий сучасний ліфт

Завдяки депутату-укропівцю обласної ради Владиславу Луговому в академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна з’явився ліфт. Новим підйомником уже встигли скористатися люди поважного віку та люди з обмеженими можливостями. Просторий сучасний ліфт доступний кожному відвідувачу театру з особливими потребами.

«З появою підйомника зникли перешкоди для особливих людей відвідувати театральні вистави, раніше ж це було неможливим,» – коментує Владислав Луговий.

Шлях по встановленню та експлуатації ліфта був довготривалим. До депутата ще у листопаді 2017 року звернулися сумчани, які є членами обласної організації інвалідів-колясочників. У зверненні люди жалілися на неможливість відвідувати вистави в театрі. Головна проблема полягала у складності підняття у колясці сходами з фойє першого поверху до глядацької зали, вхід до якої розташований на другому поверсі.

Депутат-укропівець відразу відреагував на звернення. Говорить, особисто бачив як складно таким людям:

«Коли я відвідую театр, бачу як тяжко та незручно людям з особливими потребами. Знаю, наскільки неприємною була дана ситуація і для Миколи Юдіна, директора закладу, який таких людей бачить чи не щодня. І хоча і персонал театру, і глядачі допомагають людям піднятися на другий поверх, а після закінчення спектаклю – покинути приміщення театру, на таку картину дивитися боляче. Тому як тільки я отримав звернення, звернувся до голови обласної ради та до губернатора з проханням внести це питання до розгляду в 2018 році».

Питання було дійсно розглянуте і кошти виділені. Але, як стало відомо в серпні минулого року, в ході робіт по встановленню підйомника, виділених коштів виявилося недостатньо.

Тоді ж Владислав Луговий, як член бюджетної комісії, на засіданні комісії виступив з пропозицією виділити додаткові кошти. Звернення має успішний результат – ліфт уже запрацював і продовжує перевозити пасажирів.

Як працює підйомник, перевірив народний обранець особисто. Владислав Луговий є головою Сумської обласної організації партії Українського об’єднання патріотів, яка опікується організацією «Клуб сумських Дітей війни». Партія УКРОП періодично організовує для людей поважного віку походи до театру. Останній такий був у березні. Саме тоді більшість пенсіонерів зі ста двадцяти і скористалися послугами нового ліфта.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top