Без доріг та ливнівок: у центрі Сум люди потерпають від стихій та безгосподарності влади

Відновити систему водовідведення та облаштувати дорожнє покриття вимагають від міської влади сумчани, що живуть неподалік вул. Іллінської. Відповідне звернення до сумського міського голови зареєстрували в канцелярії мерії укропівці, до яких по допомогу звернулись сумчани.

Мешканці вулиці Робітничої, а також сусідніх вулиць (Лугової, ім. Ніни Братусь, ім. Степана Разіна) обурені байдужістю міської влади: упродовж багатьох років люди страждають від підтоплення домогосподарств через відсутність системи водовідведення та ливнівок. При цьому звернення до влади містян, що живуть у цьому районі, залишаються без уваги чиновників.

 

«Ми живемо тут десятки років, і так виходить, що влада змінюється, а наша проблема залишається. Коли йде дощ, у нас справжній потоп. Навесні та восени це стає справжньою катастрофою. А які дороги розбиті! Це жах!», — бідкаються мешканці вул. Робітничої.

Укропівець Юрій Воронін, що зустрівся з ними та зібрав підписи під зверненням до мера Сум, говорить: масштаби проблеми вражають не менше, ніж небажання влади полагодити ливнівку та каналізацію в цьому районі.

«Приватні домогосподарства роками страждають від жахливих доріг і підтоплення будинків. Ми в партії УКРОП обурені бездіяльністю міської влади. Будемо наполягати, щоб ремонтні та відновлювальні роботи на Робітничій та прилеглих вулицях були передбачені в плані мерії на наступний рік», — говорить Юрій Воронін.

 

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top