«Батьківщина», «Солідарність» і Аграрна партія на Сумщині стали лідерами у депутатському представництві в ОТГ

На виборах до об’єднаних територіальних громад

На виборах до об’єднаних територіальних громад, які відбулись в Сумській області вчора 30 квітня, люди обрали не лише голів, а й депутатів.

Вибори відбулись, як ми вже повідомляли, у Бочечківській сільській ОТГ Конотопського району, Вільшанській сільській ОТГ Недригайлівського району, Краснопільській селищній ОТГ Краснопільського району та Кровелецькій міській ОТГ Кролевецького району.

За підсумками, найбільша кількість депутатів – по 16 чоловік, — пройшла від ВО «Батьківщина», БПП «Солідарність» та Аграрної партії.

Батьківщинцям більш за все довірили свої інтереси представляти жителі Бочечківської громади – 7 із 22 загальної кількості депутатів (у Краснопіллі – 4, у Кролевці – 3, у Вільшані – 2).

«Солідарність» більше за всіх буде представлена в Краснопільській ОТГ – 8 із 26 (у Бочечківській ОТГ – 2, Кролевці та Вільшані по 3).

Депутати від Аграрної партії взяли лідерство у Вільшанській ОТГ – 10 із 22 (у Бочечківській – 4, у Краснопільській – 2, у Кролевці – 0).

І.С. Політика

Источник: everyday.sumy.ua

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top