Антикорупційне бюро має дослідити корупційні зв’язки очільника обласного СБУ

Солом’янський районний суд міста Києва задовольнив скаргу народного депутата-укропівця Віталія Купрія на бездіяльність НАБУ, яка полягала в відмові розслідувати корупційні злочини начальника Управління СБУ в Сумській області Владислава Косинського, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 4 ст. 369 КК України (зловживання владою або службовим становищем і пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Про це парламентарій повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці. За словами Віталія Купрія, ЗМІ поінформовані, що пан Косинський має відношення до фабрикації кримінальних справ, незаконних обшуків та арештів.

«Це відбувається за прямим замовленням співвласника мережі супермаркетів «АТБ» Геннадія Буткевича. СБУ заплющує очі на протиправну діяльність олігарха Буткевича в Криму. І навіть сприяє йому в розвитку його бізнес-проектів. За це правоохоронці отримують неправомірну вигоду в вигляді хабарів, проплачених ресторанів і розваг», — пише нардеп.

У якості приклада такого роду хабарництва укропівець наводить випадок, що стався минулої зими: «Голова Сумської СБУ пан Косинський вирішив не їздити неякісними українськими дорогами, а став використовувати вертоліт Bell-407 з бортовим номером UR-PTW, який належить Буткевичу. Зокрема, в грудні 2017 року Косинський для своїх власних інтересів здійснив на ньому переліт із Дніпра до Сум, що за підрахунками коштує мінімум 5 тисяч доларів США».

Віталій Купріє підсумовує: НАБУ повинно негайно розслідувати корупційні зв’язки спецслужб із Буткевичем і зупинити підтримку ним окупантів. Запевняє, що візьме це розслідування під особистий контроль та не дасть НАБУ «зам’яти» цю кримінальну справу.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top