Агов, депутате! Не працюєш — мандат на стіл

Укропівці в Сумському районі вирішили позбавити партквитка недбайливого депутата. Йдеться про Віталія Пугача, який 2015 року був обраний до Сумської районної ради.

Як повідомив голова районної організації партії Олександр Гриценюк, таке рішення було прийняте на засіданні ради Сумської районної організації «Українського об’єднання патріотів».

«Як депутат районної ради, Віталій Пугач не проявляв ініціативи. Мабуть, не бажаючи плідно працювати, він нещодавно без попередження вийшов з фракції. Це несерйозно як для політика, — коментує Олександр Гриценюк. — На загальних зборах парторганізації будемо обговорювати питання позбавлення його депутатського мандату через процедуру відкликання».

Що ж до укропівської команди Сумського району, Олександр Гриценюк говорить —  свідченням її динамічного розвитку є розгалужена мережа партійців, яка щодня розширюється: «На сьогодні наші активісти є в кожному населеному пункті. УКРОПівські фракції є в багатьох сільських та селищних радах — це майже 40 депутатів, які успішно дбають про благоустрій своїх громад. Наша команда працює і надалі працюватиме на результат!»

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top