Будівництво дороги в Буринському районі (ВІДЕО)

Буринське районне громадське об’єднання «Майдан» відслідковує події що відбуваються в районі.
Так вчора, депутатом Сумської обласної ради Ладухою Віктором Борисовичем в селищі Леонтіївка було вирівняно , висипано гравієм, пролито емульсією та покрито асфальто-бетонним настілом півтора кілометри дороги, і хоч в селищі на даний час проживає не багато людей проте за все життя на цьому місці вони ніколи не бачили такої гарної дороги.
Цікаво чим в цей час займаються депутати Демеха з Березіним, що корисного вони зробили для жителів області чи їздять по фермерах та одноосібниках , залякують та збивають кошти у власні кишені, риторичне запитання?
Нагадаємо що на даний час в Буринському районі за державні та бюджетні кошти не проведено капітального ремонту доріг за жодним з напрямків, навіть на автомобільному сполученні Буринь — Конотоп не залатано жодної ями. Де ж поділись 3 мільйони гривень які були виділені з районного бюджету на ремонт доріг? Чи знайдуться люди які зможуть підтвердити що обласні керівники Токар, Клочко та Березін піклуються про жителів Сумської області освоюючи кошти обласного бюджету за цільовим призначенням? Чи побудовано або принаймні відремонтовано за ці кошти хоча б одну з доріг?

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top