5 років за липові довідки

Прокуратурою Сумської області завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом отримання неправомірної вигоди постійним членом військово-лікарської комісії Лебединського міського об’єднаного військового комісаріату. Обвинувальний акт 30 травня поточного року направлено до суду, дії медика кваліфіковано за ч. 3 ст. 368-4 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) КК України. Медичний працівник взятий під домашній арешт.

Під час досудового слідства зібрано достатньо доказів того, що медичний працівник вимагав та отримав 3 тис. грн від місцевого мешканця за складання документів, які є підставою для звільнення від мобілізації та проходження військової служби, а також за прийняття рішення військово-лікарською комісією про непридатність до проходження військової служби.

Як повідомила начальник відділу прокуратури Сумської області Вікторія Постоленко, обвинувачений, якого затримали «на гарячому» під час одержання вказаної суми, вину свою не визнає та відмовляється співпрацювати зі слідством.

За клопотанням прокуратури затриманому обрано запобіжний захід – домашній арешт та відсторонено від посади члена військово-лікарської комісії. Медичному працівникові загрожує до 5 років позбавлення волі.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top