2018-й має стати останнім роком для корупціонерів – голова політради УКРОПу

2017 рік не став для України переломним. Натомість він продемонстрував справжню мету сьогоднішніх можновладців – відбудувати у країні авторитаризм і продовжувати грабувати Україну та її громадян, як це робило попереднє керівництво держави. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

«На жаль, рік, що минає, не став для України переломним. Влада у 2017-му постійно намагалася спаплюжити всі здобутки Революції гідності», – підкреслив нардеп.

Голова політради УКРОПу зазначив, що за рік чинна влада не спромоглася змінити життя українців. Розрекламовані підвищення зарплат і пенсій «з’їла» інфляція, а через конфлікт на сході так само гинуть люди.

Більш того, все вказує на те, що війна навіть вигідна керівникам держави, адже вона відволікає увагу суспільства від корупціонерів та забезпечує багатомільйонні контракти для провладних бізнесменів, безглузді з точки зору оборони.

«Ми маємо змусити владу перемагати, а не заробляти! Але передусім необхідно подолати корупцію. 2018-й має стати останнім роком для корупціонерів», – наголосив Тарас Батенко.

Парламентар відзначив стрімке зростання підтримки опозиційних сил у відповідь на дії влади. Йдеться передусім про УКРОП, до якого лише протягом останнього року приєдналися понад 500 депутатів з усіх регіонів. У підсумку партія посіла четверте місце серед усіх політичних сил у країні.

В УКРОПі розуміють: щоб подолати корупцію в політиці, слід змінити політичну еліту. Для цього необхідна реформа виборчої системи і прийняття нового Виборчого кодексу.

«Саме тут – Кощієва смерть нинішньої влади. Віримо в підтримку українців, у вашу підтримку. Разом ми подолаємо всі труднощі, і перемога буде за патріотами!» – резюмував нардеп.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top