Ігор Коломойський подякував сумчанам

Ігор Коломойський у листі на ім’я депутата Сумської обласної ради та голови партійного осередку УКРОПу на Сумщині Владислава Лугового подякував сумчанам.

Екс-очільник Дніпропетровської ОДА, а нині голова Комісії партійного контролю ПП «УКРОП» Ігор Коломойський подякував обласній організації УКРОПу за підтримку політично активної молоді.

Напередодні у Сумах відбулася зустріч обласного активу «Українського об’єднання патріотів» та ГО «Молоді патріоти» із заступницею голови Комісії патрійного контролю УКРОПу — Оксаною Тунік-Фриз.

Зокрема, Комісія партійного контролю УКРОПу на чолі з паном Коломойським зазначили у своєму листі очільнику укропівців Сумщини: «Хочемо подякувати Вам та всім членам Сумської обласної організації УКРОПу та представникам ГО «Молоді патріоти» за теплий прийом і щиру гостинність. Впевнені, що дана зустріч посприяє зміцненню та подальшому розвитку довірчих та продуктивних відносин, а запал та енергія молодіжного крила [ Партії ] служитиме розвитку Сумщини та всієї України».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top